Říjnová ČPT živě i online: Vše co potřebujete vědět!

Říjnová ČPT živě i online: Vše co potřebujete vědět!
Česká Pokerová Tour se vrací na živou scénu. Z velké části ale zůstává také online akce na herně SynoTip. Celkové říjnové garance atakují hranici 1,4 milionu korun. Zapojíte se?

cpt500

 

 

Říjen 2021 se do historických kronik České Pokerové Tour zapíše jako vůbec první měsíc, kdy se tato nejstarší turnajová série na našem území odehraje v hybridním formátu. Připraveny budou jak živé turnaje v kasinech Golden Queen v Praze, jeden flight i v Hradci, tak online eventy na herně SynotTip.

Od středy 27. října do neděle 31. října vás čeká celkem šest zajímavých s celkovou garancí skoro 1,4 milionu korun a především s prestiží ČPT.

 

ČPT říjen 2021 – program (živě i online)

cpt_rijen_2021_ schedule

 

Živá část odstartuje Super Satelitem o 10 tiketů (42.000 Kč GTD), následovat bude High Roller za 10K a Main Event za 4.200 Kč, který představí tři startovní flighty, z nichž se jeden uskuteční také v Golden Queen v Hradci Králové.

Startovní dny nabídnou možnost maximálně jednoho re-enry v rámci flightu. Z každého flightu projde do nedělního finále vždy 10% z celkového počtu entries, všichni budou mít jistotu ITM, minimálně 10.000 Kč.

 

gq_open100k_011

 

Na SynotTipu se můžete těšit na klasiku v podobě trojboje WarmUpMain Event a Side Event. Zvládne některý z hráčů v průběhu jednoho víkendu vyhrát hned dva Main Eventy ČPT? I to je možné. Multitabling possible!

Připraveny budou také tři skleněné trofeje, které si odnesou šampioni obou Main Eventů a také vítěz High Rolleru.

 

luckybird_trophy

 

Výběr turnaje je jen na vás. Odehrajete komplet celé ČPT? Všechny turnaje jsou stále bodovány. U živáků obdržíte body za umístění v High Rolleru a v ITM Main Eventu. V online eventech se standardně bodují všechny pozice. Aktuálnímu leaderboardu vévodí ondra1234.

 

Petr Rychlý živě i online

ČéPéTéčko si nenechá ujít ani Petr Rychlý, který by se dle posledních zpráv měl objevit v pátečním dni 1A živého Main Eventu a zapne i sobotní Main Event Online.

„ČéPéTéčko konečně živě! Moc se těším. V Golden Queen mají navíc staré stoly z legendárního Card Casina, takže to bude velká nostalgie, rád bych postoupil do nedělního finále,“ říká.

 

petr rychly

 

Kromě něj je připraven do hry zasáhnout i Pavel Novotný (živě den 1B) a online Side Event si nenechá ujít Michal Kavalčík. Připočtěte LuckyBirda, Martina Staszka, Mrkvoně, Kamabrachu, Marketu1, Karlose, Můžu… Většinu z nich nejspíše za stoly živě či online uvidíme.

 

side_zari1

 

Registrujte se přes náš link a získejte buy-in do ČPT!

Hráči registrovaní na SynotTip přes některý z odkazů na našem webu soutěží každý měsíc o buy-iny do turnajů ČPT!

Nemáte ještě účet? Registrujte se zde!

 

Jak na to?

Všechny důležité informace včetně ověření z domova prostřednictvím internetového bankovnictví naleznete v článku Za pět minut a komplet z domova! Registrace na SynotTipu nemůže být jednodušší

 

Česká Pokerová Tour 2021 – základní info

  • ČPT probíhá od dubna každý měsíc vždy jeden celý víkend (do konce tohoto roku)
  • Za stůl usednou v něterých eventech i někteří VIP hráči jako například Pavel Novotný, Petr Rychlý nebo Michal Kavalčík..
  • Na každého vítěze hlavního turnaje čeká trofej a trofej dostane i úplný vítěz celoročního leaderboardu